Легко продати - легко купити!

Agro-Food.com.ua допомагає вирішити проблеми з покупкою і продажем промислового обладнання. Важливим завданням нашого порталу є непросто можливість розмістити свою пропозицію або знайти необхідне, а позбавити людину від труднощів, пов`язаних з купівлею-продажем промислових установок.

Ми вважаємо, що інтерактивним інтерфейсом і різними пропозиціями нікого не здивуєш, оскільки такі моменти є базовими. Крім цього Agro-Food намагається створити для своїх користувачів максимально комфортні умови і піклується про те, щоб угода була успішною і була в радість. Розмістити свою пропозицію Ви можете всього в кілька кліків за допомогою комп`ютера або смартфона, портал пропонує зручну систему рубрик, через яку Ви зможете вибрати потрібну індустрію, розумна система пошуку, прив`язка бренду, створення повноцінного магазину з усіма пропозиціями на індивідуальній вітрині, але найважливіше, що все це Ви можете зробити абсолютно безкоштовно. І це ще не все

Ми прагнемо до того, щоб продаж і купівля промислового обладнання стали ще простіше. Для це ми об`єднали всіх на одному порталі: дилерів, приватних продавців, покупців і виробників. Agro-Food - це сервіс, що дозволяє знайти свого покупця через інтернет і продати установки без зайвих витрат, а також купити бажане обладнання за привабливою ціною бу або нову.

Agro-Food.com.ua - це одна з найбільших компаній, яка офіційно представляє на території України кілька десятків брендів, що займаються продажем спеціального обладнання і техніки для харчової промисловості, окремих інгредієнтів і пакувальних матеріалів.

Ми надаємо своїм клієнтам товари високої якості від відомих виробників.

Пропонуємо перевірити можливості Agro-Food.com.ua прямо зараз!

Прес-служба

Пишіть на info@agrofood.com.ua , щоб підписатися на наші прес-релізи або задати питання від ЗМІ або блогу