Умови використання

Угода:

1. Загальні положення.

1.1. Дане угоду користувача (далі - «Угода») встановлює правила використання інформаційних матеріалів і сервісів сайту agrofood.com.ua (далі - «агрофуд.ком.юей») користувачами мережі Інтернет, а також порядок розміщення ними особистих повідомлень рекламно-інформаційного характеру.

1.2. агрофуд.ком.юей є інтернет-порталом, що надає інформаційну підтримку інтернет-користувачам в області сільського господарства, харчової та переробної промисловості.

1.3. Будь-який відвідувач (фізична особа, підприємець, представник або співробітник юридичної особи) (далі - «Користувач»), який почав діяльність на сайті агрофуд.ком.юей (перегляд сторінок, використання матеріалів, сервісів і т.п.), визнається прийняли цю Угоду.

1.4. Угода набирає законної сили з моменту його опублікування в мережі Інтернет на сайті agrofood.com.ua і може бути змінено адміністрацією сайту агрофуд.ком.юей (далі - «Адміністрація») без повідомлення Користувача.

2. Права і обов`язки сторін.

2.1. Адміністрація та Користувач зобов`язані неухильно дотримуватися цієї Угоди, а також керуватися чинним законодавством України.

2.2. Права і обов`язки Адміністрації:

2.2.1. Адміністрація зобов`язується надавати Користувачу доступ до інформаційних матеріалів та ресурсно-сервісними можливостями сайту agrofood.com.ua , забезпечуючи їх постійну безперебійну роботу.

2.2.2. Адміністрація може тимчасово відключати сайт або частину його сервісів для проведення необхідних технічних робіт, пов`язаних з модернізацією обладнання або програмного забезпечення.

2.2.3. Адміністрація має право видалити будь-яку інформацію користувача.

2.2.4. Адміністрація має право призупинити діяльність Користувача і видалити всі його власні відомості в односторонньому порядку, без повідомлення та вказівки причин, а також обмежити допуск до сервісів сайту або Особистого кабінету, заборонити розміщення інформації сверхустановленной загальнодоступних норм.

2.2.5. Адміністрації надається право незначні зміни в призначені для користувача матеріали для усунення порушень Правил розміщення інформації (доступні за адресою: agrofood.com.ua/rules ) або в разі нераціонального і нелогічного розташування інформації на агрофуд.ком.юей ( уточнення найменувань товарів і послуг, перенесення оголошення в інший розділ).

2.2.6. Адміністрація має право запитувати у користувачів підтверджуючі документи для перевірки внесених ними відомостей про себе або компанії, щоб уникнути випадків шахрайства та інших незаконних дій. При такій перевірці адміністрація має право обмежувати діяльність Користувача в особистому кабінеті.

2.3 Права і обов`язки Користувача:

2.3.1. Користувач зобов`язується:

надавати порталу агрофуд.ком.юей і іншим Користувачам достовірну інформацію, відповідну цієї Угоди, Правил розміщення інформації, доступним за адресою: Agro-Food.com.ua/rules і не суперечать законодавству України;

беззастережно виконувати вимоги Адміністрації, пов`язаних з редагуванням, уточненням, видаленням користувальницьких матеріалів, уточненням даних користувача або компанії;

не робити неправомірних дій, здатних завдати шкоди, порушити права або безпеку сайту агрофуд.ком.юей, інших користувачів, або третіх осіб;

не здійснювати розсилку кореспонденції комерційного та іншого характеру без запиту або попередньої згоди користувачів агрофуд.ком.юей.

2.3.2. Користувач має право створити тільки одну обліковий запис на порталі агрофуд.ком.юей (авторизація), за допомогою внесення своїх персональних даних в встановлену Адміністрацією форму призначеного для користувача інтерфейсу, і користуватися всіма інформаційними сервісами Особистого кабінету на агрофуд.ком.юей. При цьому організація, яку він представляє не повинна бути вже зареєстрована.

2.3.3. При цьому організація, яку він представляє не повинна бути вже зареєстрована. агрофуд.ком.юей самостійно представляє і захищає свої інтереси, особисті майнові та немайнові права, згодом виникають у відносинах з третіми особами.

3. Загальні положення та умови.

3.1. Основні сервіси агрофуд.ком.юей (створення Особистого кабінету; Субдоменів сайту; отримання статистичної, моніторингової та аналітичної інформації; розміщення оголошень про товари і послуги, а також заявок на придбання (попит), прайс-листів, новин, статей, відеоматеріалів, зображень, файлів для скачування і т.д.) Адміністрація надає Користувачам на безоплатній основі.

3.2. Додаткові сервіси та можливості агрофуд.ком.юей функціонують на договірній основі, частково врегульованою даної Угоди та, що має на увазі окреме звернення до Адміністрації.

4. Відповідальність сторін

4.1. Користувач несе повну особисту відповідальність за будь-яку інформацію, розміщену ним на порталі агрофуд.ком.юей, а також за будь-які взаємодії з іншими Користувачами сайту AgroFood.com.ua і, що виникли в зв`зку з цим, матеріальні або нематеріальні збитки.

4.2. Адміністрація не гарантує збереження призначених для користувача даних і розміщених ним матеріалів в разі настання форс-мажорних ситуацій, мережевих неполадок, помилок провайдера та інших незалежних від порталу агрофуд.ком.юей причин.

4.3. Адміністрація не несе відповідальність за операції, що здійснюються Користувачем за допомогою порталу агрофуд.ком.юей, за якість товарів, послуг або інформаційних даних, придбаних / отриманих за допомогою порталу агрофуд.ком.юей, а також за розбіжність очікуваних і реально отриманих Користувачем послуг.

4.4. Порушення Користувачем цієї Угоди та чинного законодавства України спричинить за собою блокування і видалення всієї розміщеної користувачем інформації, а в разі шкідливих дій, які зачіпають інтереси Адміністрації, користувачів або третіх осіб (несанкціонований доступ до бази даних, використання недокументованих можливостей сайту , розміщення заборонених законом матеріалів і т.п. дій, пов`язаних з порушенням діяльності сайту) можливе настання цивільної, адміністративної або уг оловной відповідальності.